Contact

Nederland:

Raamsdonksveer


Layher B.V.
Lissenveld 18
4941 VL Raamsdonksveer
Tel: +31 (0)162 58 68 00
mail@layher.nl

routebeschrijving

Openingstijden: 

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo

08:00 - 17:00 uur
08:00 - 17:00 uur
08:00 - 17:00 uur
08:00 - 17:00 uur
08:00 - 17:00 uur
gesloten.
gesloten.


 

Meppel


Layher B.V.
Scherpemaat 4
7942 JV Meppel 
Tel: +31 (0)522 21 91 99
mail@layher.nl

routebeschrijving

 

 

België / Luxemburg:

Kontich


Layher N.V.
Mouterij 6
2550 Kontich (B)
Tel.: +32 (0)1531 03 39
mail@layher.be

routebeschrijving

Regio 3 Regio 2 Regio 1 Regio 4 Regio 6+7.

 

Het verkoopteam:

Heeft u vragen over Layher neem dan contact op met één van onze medewerkers bij u in de regio.

(zie kaartje en klik op het cijfer van uw regio)

 

 

Regio 3 Regio 2 Regio 1 Regio 4 Regio 6+7.

 

Verkoopleiding:


Ad van Meer
Tel: +31 (0)162-58 68 31
a.vmeer@layher.nl

Ad van Meer

 

Hoofd verkoop binnendienst & Logistiek:


Hans Hoornweg
Tel: +31 (0)162-58 68 21
h.hoornweg@layher.nl

Hans Hoornweg

 

 

Regio 1 Buitendienst:


Tom Tukker
Tel. +31 (0)6-51 39 59 42
t.tukker@layher.nl

Mike Tukker
Tel. +31 (0)6-57 46 11 39
m.tukker@layher.nl

Mike Tukker

 

 

Regio 1 Binnendienst:


Marina Berbers
Tel. +31 (0)162-58 68 23
m.berbers@layher.nl

Marina Berbers

 

 

Regio 2 Buitendienst:


Robert van Empelen
Tel. +31 (0)6-51 39 59 41
r.vanempelen@layher.nl

Robert van Empelen

 

 

Regio 2 Binnendienst:


Marina Berbers
Tel. +31 (0)162-58 68 23
m.berbers@layher.nl

Marina Berbers

 

 

Regio 3 Buitendienst:


Han van der Wacht
Tel. +31 (0)6-51 39 59 36
h.vanderwacht@layher.nl

Han van der Wacht

 

 

Regio 3 Binnendienst:


Laura Snoeren
Tel. +31 (0)162-57 68 24
l.snoeren@layher.nl

Laura Snoeren

 

 

Regio 4 Buitendienst:


Wilbert Strijtveen
Tel. +31 (0)6-51 39 59 43
w.strijtveen@layher.nl

Wilbert Strijtveen

 

 

Regio 4 Binnendienst:


Mitchel van Leent
Tel. +31 (0)162-58 68 22
m.van.leent@layher.nl

 

 

Regio 5 Buitendienst:


Bert Vanden Eynde
Tel. +32 (0)475-79 92 40
b.vandeneynde@layher.be

Bert Vanden Eynde

 

 

Regio 5 Binnendienst:


Bart Van den Mooter
Tel. +32 (0)15-31 03 39
b.vandenmooter@layher.be

Bart van den Mooter

 

 

Regio 6 & 7 Buitendienst:


Rob Degens (vestigingsmanager)
Tel. +32 (0)474-70 07 03
r.degens@layher.be

Rob Degens

 

 

 

Regio 6 & 7 Binnendienst:


Bart Van den Mooter
Tel. +32 (0)15-31 03 39
b.vandenmooter@layher.be

Bart van den Mooter

 

 

Directie:


Hans Pluimes
Tel. +31 (0)162-58 68 00
h.pluimes@layher.nl

Hans Pluimes

 

X
Cookies helpen ons om uw website-ervaring te verbeteren.
Door onze website te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies.
Akkoord